Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 poświęcenie figury Świętego Michała Archanioła, a następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która zakończy się o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Po koronce spotkanie dla żeńskich Kół Żywego Różańca, a po wieczornej Mszy Świętej dla męskiego Koła Żywego Różańca.

2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas każdej Mszy Świętej, a po południu od godz. 16.40. Msze Święte o godz. 7.00; 17.00 i 18.00.

4. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca. Po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

5. W sobotę, 14 października odbędzie się autokarowa pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Wyjazd o godz. 5.00.

6. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.15 spotkanie dla rodziców i dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej.

7. Na wiosnę przyszłego roku planujemy zorganizować pielgrzymkę do Libanu śladami Św. Charbela. Osoby zainteresowane pielgrzymką mogą kontaktować się z ks. Proboszczem.

Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1. W zakrystii można nabyć kalendarze na przyszły rok.

2. Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla rodziców młodzieży, która w październiku przystąpi do sakramentu bierzmowania.

3. Najbliższa niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 poświęcenie figury Świętego Michała Archanioła, a następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która zakończy się o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

4. Za tydzień ofiary złożone na tacę zostaną przekazane na utrzymanie domu Św. Faustyny w Ostrówku.

5. W sobotę, 14 października organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Zapisy w zakrystii.

6. W najbliższym tygodniu w piątek, 29 września obchodzimy Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze.

8. Akcja krwiodawstwa planowana na dzień 28 września została odwołana.