Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy 1048 rocznicę Chrztu Polski. Niech ta rocznica skłoni nas do modlitwy w intencji Ojczyzny oraz o poszanowanie na polskiej ziemi życia ludzkiego od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

2. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10.15 spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej.

3. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Grecji w zakrystii mogą odbierać program tego wyjazdu.

Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1.  Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która zakończy się o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po koronce spotkanie dla żeńskich Kół Żywego Różańca, a po wieczornej Mszy Świętej dla męskiego Koła Żywego Różańca.

2.  Na nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego godz. 15.00 możemy przynieść kartki z wypisanymi prośbami, które polecimy Chrystusowi Miłosiernemu. Chrystus zapewnia nas: „(…) w tej godzinie nie odmówię duszy niczego, która Mnie prosi przez mękę Moją”. Z racji dzisiejszego Święta Miłosierdzia Bożego można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem.

3.  Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.15 spotkanie dla rodziców dzieci, które w maju przystąpią do I Komunii Świętej.

4.  Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Grecji w zakrystii mogą odbierać program tego wyjazdu.