Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1. Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla Wspólnoty Biblijnej.

2. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

3. W zakrystii można nabyć kalendarze na 2025 rok.

4. Za tydzień po Mszy Świętej o godz.10.15 spotkanie dla dzieci, które w przyszłym roku przystąpią d I Komunii Świętej, a po wieczornej Mszy Świętej dla kandydatów do bierzmowania.

5. Przyjmujemy na wypominki roczne, jednorazowe i na zbiorową Mszę Świętą listopadową. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będzie odprawiana Msza Święta o godz. 7.30 w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić: 01 listopada na cmentarzu o godz. 13.00.Msza Święta zbiorowa listopadowa za zmarłych będzie odprawiana przez cały listopad: w niedziele o godz. 7.30, a w dni powszednie o godz. 18.00.

6. Porządek Mszy Świętych i nabożeństw w Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w kościele do południa będą odprawiane według porządku niedzielnego (7.30; 9.00; 10.15; 11.30). Nie będzie wieczornej Mszy Świętej. Nie będzie także odprawiana Msza Święta na cmentarzu. Na cmentarzu nabożeństwo wypominkowe (wypominki jednorazowe) rozpocznie się o godz. 13.00 przy głównej bramie cmentarza.

7. Przypominamy o konieczności opłacenia grobu przez te osoby, które zakupiły plac pod grób przed 2004 rokiem. Podczas robienia porządków na cmentarzu pamiętajmy o wyrzucaniu śmieci do kontenerów. Prace związane ze stawianiem nowych pomników można wykonywać do 25 października.

Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1. Z racji Dnia Papieskiego po Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla ubogiej, a uzdolnionej młodzieży.

2. Dzisiaj przypada 107 rocznica zakończenia objawień Maryjnych w Fatimie. Po Mszy Świętej wieczornej wyruszy procesja różańcowa ulicami miasta. Zapraszamy na procesję różańcową. Prosimy o wzięcie ze sobą świec. Nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

4. W zakrystii można nabyć kalendarze na 2025 rok.

6. Przyszła niedziela to niedziela misyjna. Taca z tego dnia będzie przeznaczona na misje.

można wykonywać do 25 października.