Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1.   Po Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszek na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.

2.   Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która zakończy się o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.

3.   W sobotę, 13 lipca po Mszy o godz. 18.00 różaniec fatimski.

4.   W niedziele w czasie wakacji spowiedź przed każdą Mszą Świętą.

Drodzy Parafianie, Bracia i Siostry,

1.   W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano od godz. 6.30 do godz. 7.00, a po południu od godz. 17.30. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.

2.   Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca. Po wieczornej Mszy Świętej  nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

3.   Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która zakończy się o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego.