sobota, 16 stycznia 2021

Drodzy Parafianie. Bracia i Siostry  

1.   W najbliższym tygodniu wieczorne Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane tylko w środę i sobotę o godz. 18.00.

2.   W tym roku w okresie Bożego Narodzenia nie będzie kolędy. Natomiast od 18 stycznia zapraszamy naszych parafian na wieczorne Msze Święte kolędowe w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i części naszej parafii.

 Program Mszy Świętych kolędowych:

Poniedziałek (18 stycznia) godz. 18.00 – Jasienica Górki i Łysobyki
Wtorek (19 stycznia) godz. 18.00 – Dzięcioły, Pólko, Wilczeniec
Środa (20 stycznia) godz. 18.00 – ul. Graniczna (obydwie strony), ul. Stokrotki oraz nowe ulice powstałe od ulicy Granicznej, ul. Mała, ul. Zakrzewie, ul. Długa, ul. Armii Krajowej, ul. Myśliwska, ul. Stawowa
Czwartek (21 stycznia) godz. 18.00 – ul. Bobrowa, ul. Brzozowa, ul. Wrzosowa, ul. Żołnierzy Wyklętych, ul. Leśna, ul. Orla, ul. Żytnia, ul. Spokojna, ul. Dolna
Piątek (22 stycznia) godz. 18.00 – ul. Łąkowa, ul. Bażantowa, ul. Strumykowa, ul. Działkowa, ul. Diamentowa, ul. Wierzbowa, ul. Sasanki, ul. Tęczowa, ul. Lazurowa, ul. Błękitna, ul. Rzemieślnicza, ul. Zielona, ul. Odrowąża
Poniedziałek (25 stycznia) godz. 18.00 – ul. Słoneczna, ul. Prosta, ul. Cisowa, ul. Nadrzeczna, ul. Cicha, ul. Jasna, ul. Ptasia, ul. Wiśniowa; ul. Makowa, ul. Willowa