poniedziałek, 19 kwietnia 2021


 

 

 

 Drodzy Parafianie. Bracia i Siostry

1.   W piątek, 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00. Z racji uroczystości można w tym dniu spożywać pokarmy mięsne.

2.   Rok 2021 papież Franciszek ustanowił rokiem Św. Józefa. W tym trudnym czasie pragniemy powierzyć naszą parafię Św. Józefowi. W związku z tym zamierzamy zakupić figurę, ustawić w świątyni oraz wprowadzić nabożeństwo ku czci Św. Józefa, które będzie odprawiane każdego dziewiętnastego dnia miesiąca. Poprzez udział w tym nabożeństwie chcemy wypełnić biblijne wskazanie, aby w chwilach próby i doświadczeń „iść do Józefa”. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć zakup figury Św. Józefa może złożyć ofiarę w kopercie na tacę.

3.   Jutro przed Urzędem Gminy w godzinach 9.00 – 13.00 akcja krwiodawstwa.