wtorek, 20 października 2020

Drodzy Parafianie. Bracia i Siostry

1.   Przypominamy nowy porządek Mszy Świętych niedzielnych: 7.30; 9.00; 10.00; 11.00; 12.00; 18.00.

2.   Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

3.   Sprawy kancelaryjne załatwiamy od poniedziałku do piątku po rannej i wieczornej Mszy Świętej.

4.   Przyjmujemy na wypominki roczne, jednorazowe i na zbiorową Mszę Świętą listopadową.

5.   Rozpoczął się jesienny cykl kursu przedmałżeńskiego. Spotkania odbywają się w kościele w poniedziałki o godz. 19.30.

6.   Jutro w godzinach od 9.15 do 14.00 przy Urzędzie Gminy akcja krwiodawstwa.

7.   Przypominamy o konieczności opłacenia grobu przez te osoby, które zakupiły plac pod grób przed 2000 rokiem. Taką opłatę za grób należy uiszczać, co 20 lat. Z tych środków utrzymuje się cmentarz, przede wszystkim opłaca się wywóz śmieci. Podczas robienia porządków na cmentarzu pamiętajmy o wyrzucaniu śmieci do kontenerów. 

Jutro w godz. 17:00 – 19:00 do sali św. Cecylii przedstawiciele Biura Hermes zapraszają na osobiste spotkanie osoby zapisane na pielgrzymkę do Grecji, które po pierwszej wpłacie zrezygnowały z wyjazdu, bądź otrzymały voucher w celu uporządkowania dokumentów koniecznych do uzyskania zwrotów oraz po odbiór faktur potwierdzających wpłaty. Należy zabrać ze sobą Umowę – Kartę Pielgrzyma. Potrzebny będzie także  PESEL oraz numer NIP.